Elektroúdržbář

2 months ago

Prague, Czech Republic PRAKAB Pražská Kabelovna s.r.o. Full time
O nás

PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o. je předním výrobcem energetických a telekomunikačních kabelů. V roce 2021 jsme oslavili 100 let od svého založení. Kabely naší společnosti najdete například v pražském a vídeňském metru, v Národním muzeu či na řadě evropských železnic.

  • Zajištění plynulého provozu výrobních linek a výrobních technologií
  • Kompletní údržba ostatních výrobních technologií
  • Údržby dle stanoveného plánu preventivních oprav
  • Samostatné provádění oprav a údržby strojů a zařízení s elektrickým nebo PLC řízením
  • Vyhledávání závad, jejich diagnostika a oprava
Co Vám můžeme nabídnout:
  • SOU, SOŠ elektrotechnického směru, automatizace výhodou
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci
Náplň práce:
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr.
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Firemní jídelna – na výběr až z 5 jídel každý den
  • Nadstandartní příplatky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisportkarta (spoluúčast 300,- Kč), možnost zřízení doprovodné karty
  • Benefitní karta Edenred – příspěvek na kulturu, sport, zdraví, dovolenou
  • Příspěvek na dopravu (roční kupón PID Praha)
  • Ucelený systém péče o zaměstnance ELA
  • Zvýhodněné produkty od KB, a.s.
  • Možnost výhodných tarifů od T-mobile až pro 5 sim karet
  • Karta do Makra
  • Příjemné pracovní prostředí s kolegy, kteří Vás řádně zaškolí a jsou vždy ochotni pomoci
  • Přímo u nás staví autobus, bez problémů se tedy do práce dostanete MHD, můžete ale klidně přijet autem, protože máte k dispozici firemní parkoviště.

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno Full time

    Popis poziceJsme hledáme zkušeného elektroúdržbáře budov, který bude zajišťovat provoz technologií v přidělených objektech. Hlavními úkoly budou:ÚkolyZajištění provozu technologií v přidělených objektechProvádění běžných elektroinstalačních a údržbářských prací a opravProvozní údržba v souladu s předpisy a...

    Zaměstnání: Elektroúdržbář pro datové centrum**Popis pozice:**Jsme hledáme zkušeného elektroúdržbáře pro naše datové centrum v Praze. Pokud máte platnou elektrovyhlášku nebo elektrotechnické vzdělání, neváhejte se přihlásit.**Hlavní povinnosti:**Zajištění provádění preventivní údržby podle aktuálního plánuProvádění...

  • Elektroúdržbář

    5 days ago

    Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic PRAKAB Pražská Kabelovna s.r.o. Full time

    O naší společnostiPRAKAB Pražská Kabelovna s.r.o. je předním výrobcem energetických a telekomunikačních kabelů. S více než 100 lety zkušeností v oboru nabízíme stabilní a perspektivní pracovní příležitosti.Náplň práceZajištění plynulého provozu výrobních linek a technologiíKompletní údržba ostatních výrobních...