Technolog povrchových úprav

3 weeks ago

Hradec nad Moravicí, Czech Republic BRANO a.s. Full time

Informace
BRANO GROUP je českou rodinnou společností, která na trhu působí od roku 1862. V současné době se společnost rozrostla do skupiny více než 13 firem působících převážně v oblasti automotive, strojírenství, metalurgie, nástrojárny, R&D a služeb. Zaměstnáváme takřka 2000 zaměstnanců. Vytváříme a podporujeme udržitelný a ekologický průmysl, dbáme na profesionální přistup a hledáme další příležitosti k rozvoji. Pokud máte zájem být součástí naší skupiny BRANO GROUP, určitě se ozvěte, těšíme se na Vás

Co vás čeká
•Návrh technologického postupu /zinkování, lakování/
•Příprava technické dokumentace
•Řešení technologických problémů ve výrobě
•Zodpovědnost za plynulý chod výroby
•Průběžná optimalizace výrobních procesů
Co od vás očekáváme
•Vzdělání v technickém oboru
•Zkušenosti na obdobné pozici v technologii
•Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
•Velmi dobré technické myšlení
•Výborné organizační a komunikační dovednosti
Co vám nabízíme
•Zajímavé mzdové podmínky vč. bonusů
•Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu
•Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastního know-how
•Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu
•Prostor pro zaškolení
•Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
•Příspěvek na penzijní a životní pojištění ve výši až 12.000 Kč ročně
•až + 6 dnů dovolené navíc
•Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24.000 Kč ročně
•Vlastní rekreační zařízení – příspěvek na pobyt v hotelu BRANS v Malé Morávce
•Příspěvek na dětské rekreace