Laborant/ Laborantka

2 weeks ago

BrnoTuřany, Czech Republic Českomoravská společnost chovatelů, a.s. Full time
O nás

Do našeho kolektivu hledáme kolegu-kolegyni na pozici laborant-laborantka.

Českomoravská společnost chovatelů, a.s. je servisní organizací všech chovatelů hospodářských zvířat v České republice. Poskytuje chovatelům komplexní služby v oblasti evidence hospodářských zvířat, včetně zajištění laserového popisu ušních známek a jejich distribuci. Zajišťuje normotvornou a metodickou činnost pro plemenářskou práci v chovu skotu, prasat, ovcí a koz a pro kontrolu mléčné užitkovosti.

V Brně provozuje ČMSCH, a.s. laboratoř pro rozbory mléka. Zde se rozboruje mléko pro potřeby kontroly užitkovosti a také pro stanovení hygienické kvality a ceny mléka.

Náplň práce:
  • přejímka a příprava vzorků k rozborům
  • rozbory vzorků mléka přístrojovou technikou s PC
  • příprava a expedice vzorkovnic k zákazníkům
Co od Vás očekáváme:
  • min. ÚS s maturitou, výhodou je vzdělání zemědělského, veterinárního nebo potravinářského směru
  • základy znalosti práce s počítačem
  • praxe v oboru výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
  • ohodnocení dle znalostí a zkušeností  + osobní hodnocení po zkušební době
  • benefity (5 týdnů dovolené, životní pojištění, benefit karta do 18 tis. Kč ročně)
  • příspěvek na stravování
  • mimořádné odměny 4 x ročně
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost čerpání výhod sociálního fondu, podpora vzdělávání a odborného růstu
  • pracovní poměr na dobu určitou, po roce prac. poměr na dobu neurčitou

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště