Ostraha / pasáž OC PLAZA LIBEREC

2 weeks ago

Liberec, Czech Republic PRIMM bezpečnostní služba s.r.o. Full time

Informace
Představení společnosti PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.:
Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb

Náplň práce:
pochůzková činnost, čipování
prevence kriminální činnosti
kontrola otevírací doby nájemních jednotek
řešení problémů s návštěvníky, zákazníkem, nájemními jednotkami.....
spolupráce s velínem
pondělí – neděle (7:00 do 20:00 ; 9:00 do 22:00 )
Co od vás očekáváme
výpis z RT
spolehlivost, dochvilnost
dobrou fyzickou kondici
produktivní věk
chuť pracovat
slušné vystupování
Co vám nabízíme
možnost čerpání pravidelných záloh ze mzdy
služba v obleku (zajištěno zaměstnavatelem)
dlouhodobou spolupráci
přátelský kolektiv
smlouvu na DPP - hodinová mzda 130 Kč
školení
odměny za kvalitní prác

  • Liberec, Czech Republic AmRest s.r.o. Full time

    Informace Hledáme nové brigádníky na dlouhodobou spolupráci do nově zrekonstruované provozovny v OC Nisa Liberec. Nabízíme možnost flexibilního plánování směn. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI?První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou...