Super brigáda ve skladu

4 weeks ago

Novy Jicin, Czech Republic INDEX NOSLUŠ s.r.o. Full time

Informace
Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Pokud chceš jí na brigádu i s kamarádem, ozvěte se nám oba nebo i celá parta Využití máme pro více uchazečů.

Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 3x týdně. Pondělí - pátek, odpolední 14:00-22:00 a noční směny 22:00-6:00.

Náplň práce
- manipulace s balíkovými zásilkami a klecemi
- pomocné práce ve skladu

Nástup na brigádu od 2. 5. 2024
Co od vás očekáváme
- věk nad 18 let
- docházku alespoň 3x týdně
- spolehlivost, fyzická zdatnost
- čistý výpis z trestního rejstříku
Co vám nabízíme
- základní mzdu 162 Kč/hod + příplatky noční 15 % (min. 24 Kč), víkend 12 %, státní svátek 100 %)
- dlouhodobou brigádu
- možnost pravidelné docházky
- možnost výplaty zálohy ze mzdy dle domluvy
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- v případě oboustranného zájmu možnost přestoupit na HPP
- místo pracoviště Mošnov

  • Novy Jicin, Czech Republic Human & Hunter spol. s r.o. Full time

    Informace Práce ve skladu (nakládka, vykládka, doplňování linek)Nutný průkaz VZV a zkušenost řízení VZVCo od vás očekáváme Pracovat pouze odpolední směny od 14-22 hodPrůkaz VZVznalost excelCo vám nabízíme 130 Kč v čistémstravenkový paušalsmlouva DPČ

  • Jicin, Czech Republic HTP invest s.r.o. Full time

    Informace Vždycky tě zajímalo, kde využít všechny ty zkušenosti nabyté hraním Tetrisu? Nemusíš hledat dál! Pro Stavebniny DEK hledáme nového brigádníka, který pomůže s doplňováním zboží a úklidem na prodejně.

Poctivě tě zaškolí super parta kolegů, výplatu budeš mít do dvou až pěti pracovních dní od směny na účtě...

  • Jicin, Czech Republic C.S.CARGO Full time

    Rozšiřujeme sklad v Plané nad Lužnicí a přijímáme skladníky k posílení našeho stávajícího týmuNabízíme moderní techniku, čisté a klidné prostředí.Náborový příspěvek 20.000 Kč.Co Tě u nás čeká?Vykládka a nakládka kamionů pomocí nízkozdvižného elektrického vozíkuZaskladňování zboží zákazníka do regálů pomocí...