Samostatný Projektant, Konstruktér

2 weeks ago

Olomouc, Czech Republic JISTU recruitment s.r.o. Full time
O nás

Pro našeho klienta, českou společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby výtahových dílů a montáží nových výtahů, modernizací již provozovaných výtahů a servisních služeb v celém spektru, hledáme vhodného samostatného/ou kandidáta/ku, které již nebaví korporátní prostředí na pozici SAMOSTATNÝ PROJEKTANT, KONSTRUKTÉR.

Náplň práce:
  • Pevnostní výpočty navrhovaných konstrukčních dílů
  • Tvorba dispoziční a konstrukční výkresové dokumentace pro výrobu výtahových dílů ve vlastních výrobních halách.
  • Práce navazují na několik stovek realizovaných výtahů naší firmou.
  • Zajímavá práce v menším kolektivu odborníků.
Co od Vás očekáváme:
  • Minimálně ÚSO vzdělání, výhodou je VŠ strojního směru
  • Alespoň 5 let praxe na pozici strojního konstruktéra
  • Angličtina je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Empatie, samostatnost, komunikativnost, schopnost práce v malém kolektivu
  • Znalost 3D modelování v programu Solid Edge
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Hlavní zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
  • Základní mzda + výkonnostní odměny
  • Příspěvek na stavování,
  • Služební auto i pro soukromé účely,
  • 25 dnů dovolené
  • Místo výkonu práce - Olomouc

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování

  • Olomouc, Czech Republic JISTU recruitment s.r.o. Full time

    Náplň práce:Pevnostní výpočty navrhovaných konstrukčních dílůTvorba dispoziční a konstrukční výkresové dokumentace pro výrobu výtahových dílů ve vlastních výrobních halách. Práce navazují na několik stovek realizovaných výtahů naší firmou. Zajímavá práce v menším kolektivu odborníků. Požadujeme:Minimálně ÚSO...

  • Olomouc, Czech Republic AGPOL s.r.o. Full time

    Informace Projekční kancelář AGPOL s.r.o. se specializací na vodní hospodářství, liniové stavby, městskou infrastrukturu a ekologii působící na trhu od r. 1991hledá spolupracovníka na pozici PROJEKTANT.Zabýváme komplexními projekty rozsáhlejších liniových staveb ve všech stupních projektu od investičních záměrů až po...