Svářeč Od 40.000 Kč + Skvělé Příplatky | 2Směny

2 weeks ago

Rajhrad, Czech Republic AC Jobs, s.r.o. Full time
O nás

Jsme mezinárodní výrobní společnost

Obecné informace:

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Svářeč. Pokud máš technické vzdělání a nějakou tu zkušenost s TIG/MIG, pošli nám svůj životopis

Náplň práce:

* Svařování metodou TIG/MIG
* Dodržování technologických a bezpečnostních postupů
* Odvádění kvalitní a přesné práce podle technické dokumentace

Co od Vás očekáváme:

* Vzdělání technického směru (SOU stačí)
* Zkušenost se svářením metodou TIG/MIG
* Schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci

Co Vám můžeme nabídnout:

 Práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední)
* Příplatky za přesčas a za práci o víkendu
* Půlroční prémie
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na stravu
* Závodní kantýnu
* Příspěvek na pojištění
* 5 týdnů dovolené
* Moderní pracovní prostředí u nás v Brně (Modřice)

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

  • Rajhrad, Czech Republic 1. úklidová s.r.o. Full time

    Informace Hledáme hospodyně do domácnosti na zkrácený úvazek v okolí Rajhrad, Syrovice, Rebešovice, Radostice, Modřice. Vhodné i pro mladší důchodkyně a maminky na MD.Máte kladný vztah k domácím pracem? Jste samostatní, pečliví a spolehliví? Pak hledáme právě vás!Zaujali jsme vás? Pak klikněte na pole odpovědět nebo nám...

  • Rajhrad, Czech Republic Tesco Stores ČR a.s. Full time

    Informace JAKÁ BUDE VAŠE ROLE?NOČNÍ DOPLŇOVÁNÍ• Noční směny 21:30 - 6:00hod., včetně víkendů a svátků.• Plný úvazek 40hod./týden.• Zabezpečujete doplňování veškerého zboží na prodejní plochu - pekárna, ovoce-zelenina, čerstvé a trvanlivé potraviny, drogerie, chovatelské potřeby, potřeby pro domácnost, elektronika,...