SERVISNÍ TECHNIK

2 weeks ago

Pardubice VII, Czech Republic NAPA TRUCKS spol. s r. o. Full time
O nás

Jsme česká společnost NAPA TRUCKS spol. s r.o., autorizovaný dealer nákladních vozidel DAF a TATRA PHOENIX.

Baví vás technika a hlavně automobily?

Jste technicky zdatná/ý a hledáte zajímavou práci v menším přátelském kolektivu?

V současné době hledáme pro naši pobočku v Pardubicích vhodného kolegu/kolegyni na pozici:

Co budete dělat?
  • přijímat servisní zakázky
  • vyřizovat záruční opravy a reklamace
  • plánovat a řidit proces oprav
  • zodpovídat za dodržování termínů a kvalitu oprav
  • vést skupinu mechaniků, rozdělovat a kontrolovat práci
Koho hledáme?
  • máte vzdělání technického směru s maturitou, nejlépe obor autoopravárenství
  • jste techniky zdatná/ý, zajímá vás svět automobilů
  • máte velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a vyjednávací schopnost
  • jste samostatná/ý, spolehlivá/ý a časově flexibilní
  • ovládáte práci na PC a nevadí vám administrativa
  • vlastníte řidičské oprávnění skupiny B, jste aktivní řidič/ka
  • výhodou je vaše zkušenost s vedením lidí a ŘP skupiny C
Co nabízíme?
  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném pracovním prostředí
  • menší přátelský kolektiv
  • kvalitní zaškolení
  • slevy na prodávaný sortiment a služby
  • věrnostní odměny
  • výroční odměny
  • vánoční prémie
  • dotované stravování
  • kulturní a sportovní akce
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • 3 dny zdravotního volna navíc
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy

Benefity
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

  • Servisní technik

    2 days ago

    Pardubice, Pardubický kraj, Czech Republic SEC electronic s.r.o. Full time

    Popis poziceSEC electronic s.r.o. hledá zkušeného elektro odborníka na pozici Servisní technik. Hledáme člověka, který má hluboké znalosti v oboru elektro a je schopen pracovat s nejmodernější technikou.Úkoly a odpovědnostiProvádět servisní práce na elektrozařízeních a přístrojíchŘešit technické problémy a problémy s...

  • Pardubice, Czech Republic JTZE Horní Moštěnice s.r.o. Full time

    Co vás u nás čeká- práce pro nadnárodní společnost, která se zabývá prodejem a servisem zařízení pro bioplynové stanice- návštěvy u zákazníků (bioplynové stanice) pro realizaci servisů a oprav těchto zařízeníJaké znalosti a dovednosti byste měli mít- ideálně znalost řídících systémů, elektro základy (práce se 400V)-...

  • Pardubice, Pardubický kraj, Czech Republic JTZE Horní Moštěnice s.r.o. Full time

    Co vás čekáPráce pro nadnárodní společnost, která se zabývá prodejem a servisem zařízení pro bioplynové stanice. V této roli budete pracovat s našimi zákazníky, kteří provozují bioplynové stanice, a budete se podílet na realizaci servisů a oprav těchto zařízení.Co potřebujemePro tuto pozici hledáme odborníky s znalostí...