Samostatná účetní

5 days ago

Brnostřed, Czech Republic OHP účetní kancelář s.r.o. Full time
O nás

Stabilní účetní a daňová kancelář ve vlastním objektu v Brně, u MHD a IDOS, hledá do svého přátelského týmu kolegu/kolegyni na pozici samostatná účetní na plný úvazek. Upřednostňujeme osobní komunikaci před sáhodlouhými životopisy. Za půl hodiny společného sezení zjistíme, zda se vzájemně protneme ve svých požadavcích.

Náplň práce:
  • Vedení kompletního účetnictví a daňové evidence klientů
  • Příprava a podání měsíčních daňových přiznání (DPH, KH, SH)
  • Komunikace s klienty i úřady
  • Práce na roční závěrce, zpracování DPPO/DPFO
  • Spolupráce s daňovými poradci
Co od Vás očekáváme:
  • Minimálně 2 roky zkušeností v účetnictví
  • SŠ, VŠ ekonomického směru
  • Znalost měsíční práce (DPH, KH, SH) a zkušenost se sestavováním ročních závěrek podmínkou
  • Výborná znalost účetního programu Money S3, schopnost efektivně jej využívat (výhodou znalost dalších programů)
  • Znalost MS Office
  • Proaktivní přístup k práci a chuť se zapojit do týmové práce
  • Organizovanost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Pevný systém prémiového odměňování
  • Stravenkový paušál, káva na pracovišti
  • Stabilní zaměstnání v menším kolektivu, týmovou výpomoc
  • Odborné vedení zkušenými kolegy daňovými poradci, ochotu ostatních kolegů při adaptaci
  • Dlouhodobé uplatnění v naší společnosti, kariérní růst
  • Práci v příjemném prostředí v centru Brna, v bezprostředním dosahu MHD, IDOS
  • Vzdělávací kurzy, školení, individuální rozvržení pracovní doby (flexibilní začátek/konec pracovní doby)
  • Možnost částečné práce z domova (po zaučení a zapracování)

Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

  • Brno střed, South Moravian, Czech Republic OHP účetní kancelář s.r.o. Full time

    O naší účetní kancelářiStabilní a spolehlivá účetní kancelář OHP účetní kancelář s.r.o. hledá do svého týmu zkušenou účetní na plný úvazek. Naší prioritou je osobní komunikace a vzájemná spolupráce s klienty.Náplň práce:Vedení kompletního účetnictví a daňové evidence klientůPříprava a podání měsíčních...

  • Brno-střed, Czech Republic OHP účetní kancelář s.r.o. Full time

    O násJsme stabilní účetní a daňová kancelář se sídlem v Brně, která poskytuje komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. Naší prioritou je osobní přístup a přátelská atmosféra. Věříme, že vzájemná spolupráce a komunikace jsou základem úspěchu, a proto dáváme přednost osobnímu setkání před dlouhými životopisy....

  • Brno, Czech Republic KBDT SE Full time

    O násKBDT SE je stabilní poradenskou kanceláří poskytující účetní služby, daňové a právní poradenství. Pro své klienty zajišťujeme komplexní služby v uvedených oblastech již od roku 1997. V současné době zastupujeme více jak 300 českých a zahraničních společností.Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici účetní...