Konstruktér | Liberec

1 month ago

Liberec, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

Hledám zkušeného konstruktéra, který se chce podílet na inovativních projektech v dynamickém prostředí polovodičového průmyslu.

Popis pozice:
  • konstrukční práce v programech – Solid Edge, NX nebo Inventor,
  • realizace designových projektů u zákazníků,
  • zpracování dokumentace,
  • práce na zajímavých projektech.
Profil kandidáta:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • min. 5 let praxe na stejné pozici,
  • pokročilou znalost anglického jazyka,
  • silné technické znalosti,
  • aktivní přístup, schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Nabízíme:
  • individuální přístup,
  • zakázková výroba,
  • kvartální bonusy,
  • 5 dnů placeného volna navíc,
  • pružná pracovní doba,
  • stravenky,
  • příspěvek na dopravu,
  • Multisport karta a další benefity,
  • nové zázemí firmy v Liberci.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete mi Váš životopis a já se budu těšit na spolupráci.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Liberec, Czech Republic Manpower Full time

    Informace Hledám zkušeného konstruktéra, který se chce podílet na inovativních projektech v dynamickém prostředí polovodičového průmyslu. • konstrukční práce v programech – Solid Edge, NX nebo Inventor,• realizace designových projektů u zákazníků,• zpracování dokumentace,• práce na zajímavých projektech.Co od vás...

  • Liberec, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Hledám zkušeného konstruktéra, který se chce podílet na inovativních projektech v dynamickém prostředí polovodičového průmyslu. Popis pozicekonstrukční práce vprogramech – Solid Edge, NX nebo Inventor,realizace designových projektů u zákazníků,zpracování dokumentace,práce na zajímavých projektech. PožadavkySŠ/VŠ vzdělání...

  • Liberec, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time

    Hledáme konstruktéra či konstruktérku do zakázkové výroby v Liberci.Náplň práce:zpracování návrhu řešení úkolutvorba výkresové dokumentace na základě vypracovaného 3D modeludetailní návrh konstrukce 3Dověření funkčnosti řešenízměny ve výrobní dokumentaci a její evidencePOŽADAVKY:* VŠ nebo SŠ (strojní,...