Skladník

1 month ago

Most, Czech Republic POSMAYSPOL s.r.o. Full time

Hledáte stálé zaměstnání, jistotu a dobré finanční ohodnocení? Chcete se dále rozvíjet? Chcete pracovat s nejmodernější technologií? Pojďte pracovat k nám. Jsme stabilní, rodinná, stále se rozvíjející společnost, zabývající se výrobou ocelových konstrukcí a komponentů do užitkových automobilů.www.posmayspol.cz.

Do svého týmu hledáme skladníky. Nástup možný ihned

CO POŽADUJEME:

* manipulace se skladovou technikou, VZV

* práci se čtečkou a informačním systémem (zaškolíme vás)

* manuální zručnost

* dobré organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita

* odpovědnost za sklad

* praxe výhodou

NÁPLŇ PRÁCE

* Příjem a výdej materiálu

* kontrola počtu balení přijímané/vydávané zásilky oproti dodacím listům

* přesun materiálu a zboží do správného umístění ve skladu a evidence záznamů o uskladnění

* příprava zboží a štítkování zboží pro expedici

* nakládka expedovaného zboží a kontrola dodacích listů

CO NABÍZÍME:

* nástupní plat až 28000,-, možný kariérní i finanční růst

* 5 týdnů dovolené

* stravenkový paušál 110,-/den

* speciální bonusy a prémie

Požadavky
  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku
  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení - propadlý průkaz obnovíme
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál

  • Skladník

    3 weeks ago

    Most, Ústecký kraj, Czech Republic POSMAYSPOL s.r.o. Full time

    Pracovní pozice SkladníkChcete pracovat v stabilní a rodinné společnosti, která se specializuje na výrobu ocelových konstrukcí a komponentů do užitkových automobilů? Pojďte se připojit k našemu týmu!Naše společnost POSMAYSPOL s.r.o. hledá zkušeného skladníka, který bude zodpovědný za příjem a výdej materiálu, kontrolu počtu...

  • Skladník

    4 weeks ago

    Práce v stabilní společnostiPočet zaměstnanců: 100+Stabilní zaměstnání s jistotou a dobrým finančním ohodnocenímMožnost dalšího rozvoje a kariérního růstuPráce s nejmodernější technologiíCo nabízíme:Nástupní plat až 28 000,-5 týdnů dovolenéStravenkový paušál 110,-/denSpeciální bonusy a prémieCo požadujeme:Minimální...