Brusič/Zámečník Suchdol nad Odrou 1 směnný provoz plat 160

3 weeks ago

Novy Jicin, Czech Republic REAL JOB s.r.o. Full time

Informace
Aktuální nabídka práce na pozici Zámečníka/Svářeče v Suchdole nad Odrou.

Jedná se o práci na ranní směnu, pracovní doba je od 6:00 - 14:00

Náplň práce:

Broušení, kartáčování případné svařování kontrukcí pro nábytkářský průmysl
Co od vás očekáváme
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Svářečský průkaz na CO2
- Praxe v oboru vítána
Co vám nabízíme
- platové ohodnocení 160Kč/hod + 30Kč/hod prémie
- stravenkový paušál 2320Kč měsíčně
- smlouvu na hlavni pracovní poměr
- nástup ihned

Více informací na telefonu.

  • Novy Jicin, Czech Republic Human & Hunter spol. s r.o. Full time

    Informace Obsluha celo automatizovaného strojeKontrola kvalityČisté prostředíCo od vás očekáváme Ochota pracovat 3 směnný provozDobrý zrakPokud nemáš zkušenost, tak nevadí mi tě to naučíme.Co vám nabízíme Stravenkový paušálKaždý týden zálohySmlouva HPPNástup ihned

  • Směnový mistr

    1 week ago

    Novy Jicin, Czech Republic Hydroscand Service s.r.o. Full time

    O násJsme švédská rodinná firma zabývající se výrobou, prodejem a servisem hydraulických komponentů s pobočkami ve 20 různých zemích. Pobočka v České republice sídlí v Novém Jičíně.Jsme certifikovaný zaměstnavatel - Great Place To WorkCo budete dělat:- Řízení a organizace výroby na své směně- Zodpovědnost za tým až 12...

  • Novy Bohumin, Czech Republic JLV, a.s. Full time

    Informace Hledáme kolegy/kolegyně pro obsluhu v jídelních vozech a bistrovozech mezinárodních spojů s nástupem a ukončením výkonu práce v Bohumíně.Vhodné pro absolventyVáš pracovní den bude probíhat na cestách v mezinárodních vlacích, a to včetně jednotek Pendolino, spojíte cestování s prací v gastronomii u ryze české stabilní...