Pokojská - penzion

1 month ago

Ostrava, Czech Republic Stars Company s.r.o. Full time
O nás

 Nově zrekonstruovaný, moderní penzion v Ostravě - Porubě.

Náplň práce:

- úklid hotelových pokojů (běžný i generální), sociálních zařízení a společných prostor (chodby, kuchyňky, recepce), obsluha pračky
- výměna ložního prádla, stlaní postelí, doplňování hygienických potřeb
- odpovědnost za svěřené hodnoty (hotelové prádlo, úklidové pomůcky atd.)
- zajištění kvality služeb a spokojenosti hostů, víkendové směny

Co od Vás očekáváme:

- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Budete mít na starosti úklid hotelových pokojů, sociálních zařízení a společných prostor.
- Dobrý zdravotní stav.
- Komunikativní znalost českého jazyka.
- Praxe vítána, ale není podmínkou. Rádi vás zaučíme do specifik práce v hotelovém prostředí.

Co Vám můžeme nabídnout:

- Stabilní zaměstnání v zavedeném penzionu.
- Příjemný kolektiv a přátelské pracovní prostředí.
- Dovolená navíc, příplatek za příp. víkendové směny, možnost práce na zkrácený úvazek

Benefity
  • Dovolená navíc

  • Pokojská - penzion

    2 weeks ago

    Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Stars Company s.r.o. Full time

    O naší práciJsme moderní penzion v Ostravě - Porubě, který nabízí stabilní zaměstnání a příjemné pracovní prostředí. Náplň práce:Úklid hotelových pokojů, sociálních zařízení a společných prostor. Odpovědnost za svěřené hodnoty, jako jsou hotelové prádlo a úklidové pomůcky. Zajištění kvality služeb a spokojenosti...