Senior účetní

3 weeks ago

Veselí nad Lužnicí, Czech Republic SKY SELECT INT., s.r.o. Full time
O nás

Pro mezinárodní firmu se zajímavým produktem hledáme SENIOR ÚČETNÍ s plánovaným postupem na pozici Hlavní účetní.

Náplň práce:
  • Vedení účetnictví.
  • Příprava  DPH.
  • Příprava podkladů pro audit.
  • Připravování reportingových dat pro účely čtvrtletní a roční IFRS konsolidace.
  • Odpovědnost za plnění přidělených úkolů.
Co od Vás očekáváme:
  • Dobrou znalost českých účetních a daňových předpisů.
  • Praxi v účetnictví se znalostí IFRS a konsolidacemi.
  • Znalost češtiny slovem a písmem.
  • Zkušenost s přípravou daňových přiznání (DPH, DPPO, ad.).
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny (úroveň B1).
  • Schopnost řídit malý kolektiv
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Výborné platové ohodnocení, odměny, firemní produkty.
  • Kariérní růst - od počátku se budete připravovat na převzetí místa hlavní účetní.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Mobilní telefon, notebook, Stravenky.
  • Dovolená 5 týdnů.
  • 13.plat
  • Příspěvek na dopravu.
  • Vzdělávací kurzy.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Inspirativní prostředí rozvíjející se úspěšné společnosti.
  • Přátelská atmosféra a férový přístup.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Nástup možný dohodou.

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

  • Senior účetní

    3 weeks ago

    Veselí nad Lužnicí, Jihočeský kraj, Czech Republic SKY SELECT INT., s.r.o. Full time

    O naší společnostiSKY SELECT INT., s.r.o. hledá zkušeného účetního, který bude zodpovědný za vedení účetnictví a přípravu finančních zpráv.Náplň práce:Vedení účetnictví a příprava finančních zpráv.Příprava daňových přiznání a podkladů pro audit.Připravování reportingových dat pro účely čtvrtletní a roční...