Dispečer expedice

3 weeks ago

Hradec Kralove, Czech Republic PHARMOS, a.s. Full time

Informace
Náplň práce:

Příprava a organizace expedice vychystaného zboží dle plánu rozvozů a údajů na expedičních příkazech

Řízení a kontrola přejímek zboží řidičům přepravců

Kontrola úplnosti zásilek na podřízené sklady a velkodistributory a následné vytváření přepravní jednotky

3. směnný provoz
Co od vás očekáváme
Středoškolské vzdělání s maturitou, případně jen s vyučením

Schopnost pracovat ve 3. směnném provozu

Organizační a komunikační dovednosti

Čistý trestní rejstřík

Odolnost vůči stresu, umění reagovat na změny

Aktivní a zodpovědný přístup k plnění svěřených úkolů, časová flexibilita

Znalost práce na PC
Co vám nabízíme
Práci v dostupnosti MHD, teplotně stabilním a čistém prostředí

Podporující přístup vedení, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Stravenkový paušál 80,- Kč již ode dne nástupu

Možnost nákupu zboží se slevou, bezúročné půjčky zaměstnancům, příspěvek na praní pracovních oděvů.