OSTRAHA JADERNÉ ELEKTRÁRNY TEMELÍN

2 weeks ago

Ceske Budejovice, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

Informace
Tvořte s námi budoucnost. Hledáme kolegy/kolegyně, kteří s námi budou zajišťovat ostrahu jaderné elektrárny Temelín.

Náplň práce:
• Fyzická ostraha jaderného zařízení
• Zásahová, pochůzková, monitorovací a kontrolní činnost
• Řešení krizových a mimořádných situací
• Komunikace se zaměstnanci klienta a dodavatelů
• Výkon služby se zbraní i se služebním vozidlem

Požadavky:
• Trestní bezúhonnost
• Min. vyučen
• Dobrá fyzická kondice
• Spolehlivost, pracovitost, ochota se učit novým věcem
• Doklad o bezpečnostní způsobilosti dle zákona č. 412/2005 Sb. (lze požádat po nástupu –
pomůžeme zajistit)
• Zbrojní průkaz sk. „D“ výhodou (nutnost jej získat po nástupu)
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• Nástupní mzdu bez zbrojního průkazu od 25 700 Kč/měs. + příplatky so + ne + noční + svátek + příplatky za pohotovost + příplatek za vedení
• Nástupní mzdu pro držitele platného zbrojního průkazu od 32 500 Kč/měs + příplatky so + ne + noční + svátek + příplatky za pohotovost + příplatek za vedení
• Stravné 116 Kč za 12h směnu
• Dopravné ve výši 700 Kč/měs.
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Možnost zajištění ubytovny – HRADÍME
• Příspěvek na důchodové nebo životní pojištění 300 Kč/měs.
• Příspěvek na pořízení zbrojního průkazu sk.D do 5 000 Kč
• MultiSport kartu, zvýhodněné volání O2
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace strážného
• Práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu (denní/noční)

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

  • Ceske Budejovice, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

    Informace Náplň práce:• Zajišťování plynulého chodu recepce a informačního centra• Příjem a evidence návštěv, jejich telefonické ohlašování klientům• Přebírání pošty, poskytování informací• Ostraha a zajištění objektu• Práce s PC a další administrativní činnostiPožadavky:• Velmi dobré komunikační...