Manažer/ka oblasti

1 month ago

Ostrava, Czech Republic CLEANCAT s.r.o. Full time

Informace
Vaším úkolem bude zejména:
- zodpovědnost za provádění úklidových prací na jednotlivých střediscích podle smluv se zákazníky
- zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené oblasti
- nábor nových zaměstnanců včetně zajištění jejich proškolení a řádného zácviku
- provádění kontrolní činnosti u svých podřízených - dodržování parametrů a ukazatelů (např. používání řádné chemie a dodržování technologických postupů)
- zodpovědnost za materiální a technologické vybavení na střediscích
- zajištění odzkoušení nových technologií a chemií
- úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti nejen při rozjezdu nových zakázek
- účast na pravidelných provozních poradách
Co od vás očekáváme
Od nového kolegy očekáváme:
- SŠ vzdělání s maturitou (ideálně v technickém nebo ekonomickém oboru)
- dobrou znalost práce na PC - zejména sada MS Office
- schopnost vést a motivovat zaměstnance
- ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
- časovou flexibilitu
- výborné organizační a komunikační dovednosti
- vysokou míru nasazení a samostatnosti
- aktivní přístup k řešení problémů
Co vám nabízíme
Rádi Vám nabídneme:
- nástupní mzdu 44 400 Kč / měsíc
- měsíční, roční a jiné odměny
- možnost pracovat pro ryze českou společnost s téměř 27letou historií a více než 1 700 zaměstnanci
- pružnou pracovní dobu
- k pracovní pozici standardně patří: mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
- zaučení na pozici uvedení do problematiky úklidových, strážních a speciálních služeb
- stravenky (stravenkovou kartu)
- každý občas nemusí být ve své kůži - od toho máme sick days
- nepřilepíme Vás na kancelářskou židli - občas budete mít možnost pracovat z domova
- nenecháme Vás v tom plavat - očekávejte vstřícnou spolupráci s kolegy z ostatních oddělení
- interní i externí vzdělávání (odborná školení, měkké dovednosti a další)
- 2x za rok pořádáme firemní společenskou nebo sportovní akci, abyste mohli blíže poznat své kolegy i mimo pracovní prostředí

Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Ostrava a okolí
  • Obchodní manažer

    2 weeks ago

    Ostrava, Czech Republic BOZPÁK s.r.o. Full time

    Informace Poletíš s námi na cestu k úspěchu? Chyť se naších křídel !!! Buď obchodním manažerem! Jsme dynamická a inovativní firma, která nespojuje pouze obchodní transakce, ale buduje partnerství. Naše produkty a služby jsou synonymem kvality a špičkového zákaznického servisu. Společně tvoříme tým vášnivých jednotlivců,...

  • Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic KPMG Česká republika Full time

    Pojď pracovat na ambiciózních projektech pro české i mezinárodní společnosti a otevři si dveře k perspektivní kariéře v daních. U nás v daních tě čeká kreativní a různorodá práce. Netrávíme osm hodin nad přiznáními, ale vypořádáváme se s často spletitými případy. V Ostravě se převážně věnujeme zdanění právnických...

  • Ostrava, Czech Republic KPMG Česká republika Full time