Ostraha přestavby prodejny Kaufland

2 weeks ago

Český Těšín, Czech Republic Protektia s.r.o. Full time

Informace
Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Co od vás očekáváme
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Certifikát Strážný nebo Detektiv a praxe v pozici Ostraha prodejny výhodou.
Co vám nabízíme
Práci ve stabilní společnosti na DPP na dobu určitou po dobu trvání přestavby prodejny s nepřetržitým provozem - 12 hodinové směny denní+noční, vhodné i pro důchodce. Možnost další spolupráce v ostraze po dokončení přestavby prodejny.

Nástup možný IHNED.
  • Vedoucí oddělení

    2 weeks ago

    Český Krumlov, Czech Republic Kaufland Česká republika v.o.s. Full time

    Dokážeš jako vedoucí oddělení vést a motivovat lidi? Troufneš si zastupovat manažera prodejny? Na této pozici tě čeká koordinace týmu, provozní i manuální práce na prodejně a aktivní kontakt s kolegy a zákazníky. U nás najdeš skvělou partu lidí. Podílej se s námi na vytvoření nezapomenutelných zážitků pro naše...