Uklízečka - Домогосподарка / Прибиральниця домогосподарства

3 weeks ago

Prague, Czech Republic Boží Úklid s.r.o. Full time
O nás

Pro naší úklidovou firmu hledáme šikovné paní. Jedná se o úklidy domácností. Nabízíme vysoký plat za precizní úklidy. Snažíme se přinášet profesionální domácí úklid.

Náplň práce:

Úklid předem domluvených domácností. Vše Vám na začátku uklidu vždy vysvětlíme. Po tom co si u nás naberete stálou klientelu je práce příjemná. Máme moc milé klienty.

Požadujeme:
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost a dochvilnost
  • Pracovní nadšení a ochotu učit se novým věcem
  • Dobrý fyzický stav a zájem o zdravý životní styl
  • Čistý rejstřík trestu
Co Vám můžeme nabídnout:

Vážíme si našeho týmu a chceme abychom se naše hospodyně měly dobře, proto je u nás nadstandardní finanční ohodnocení. Hledáme proto jen ty hospodyně, které bude práce opravdu bavit a budou rádi naší firmu reprezentovat.

Výhody jsou, pokud umíte navíc i například žehlit, či jakékoliv jiné domácí práce.

Ozvěte se nám, rádi se s vámi potkáme.
Těšíme se na spolupráci