ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE

3 weeks ago

Hradec Kralove, Czech Republic PROTECTON HOLDING, a.s. Full time

Informace
Náplň práce:
•Úklid objektu vč. zázemí ostrahy ( šatna, WC, kuchyňka atd.)
•Pracovní doba: Po-Pá 05:00 – 13:30
•Vhodné zejména pro OZP
Co od vás očekáváme
•Trestní bezúhonnost
•Zdravotní způsobilost
•Spolehlivost
•Pečlivost
Co vám nabízíme
•Mzda: 123,90Kč/hod + měsíční prémie
•Náborový příspěvek po zkušební době 5000Kč
•Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
•Možnost kariérního růstu
•Práci na hlavní PP
•Nástup IHNED

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha
V případě zájmu nás kontaktujte od Po-Pá v čase 7:00 – 15:30 hod.
Více informací o naší společnosti najdete na našem webu.

  • Hradec Kralove, Czech Republic PROTECTON HOLDING, a.s. Full time

    Informace •Úklid objektu vč. zázemí ostrahy (šatna, WC, kuchyňka atd.)•Pracovní doba: Po-Pá 05:00- 13:30 •Vhodné zejména pro OZPCo od vás očekáváme •Trestní bezúhonnost•Zdravotní způsobilost•Spolehlivost•PečlivostCo vám nabízíme •Mzda: 123,90Kč/hod + měsíční prémie •Náborový příspěvek po zkušební době...

  • Hradec Kralove, Czech Republic Tesco Stores ČR a.s. Full time

    Informace JAKÁ BUDE VAŠE ROLE?• Fyzicky přijímat zboží z centrálního skladu nebo od dodavatelů.• Fyzicky náročná práce.• Kontrolovat kvalitu a dodané množství zboží.• Připravovat svozy zboží, které má být vráceno na centrální sklad.• Obsluhujete skladovou techniku, jako paletový nebo vysokozdvižný vozík.• Pomáhat...

  • Hradec Kralove, Czech Republic Hradecké delikatesy s.r.o. Full time

    Informace - Výroba bylinkových a ovocných sirupů podle stanovených receptur- Příprava surovin a pomůcek potřebných pro výrobu - Realizace výrobního procesu - vaření sirupů, dávkování cukru a dalších ingrediencí dle receptury- Plnění hotových sirupů do lahví pomocí plničky a stáčením- Dodržování hygienických pravidel a...