Lean specialist

1 month ago

Hradec Kralove, Czech Republic Manpower Full time

Informace

Hledám "Leanaře" tělem i duší Pokud Vás baví proplouvat výrobou, hledat příležitosti pro zefektivnění procesů a eliminaci plýtvání časem i materiálem, pojďte to zkusit k nám

Náplň práce:

• monitoring výrobních operací a procesů
• implementace lean projektů, jejich sledování a vyhodnocení
• spolupráce při digitalizaci a automatizaci fungování závodu
• mentoring zaměstnanců na téma Lean a jeho principy
• komunikace s kolegy v ČR i zahraničí

Co od vás očekáváme
• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe v oblasti Lean a CI
• znalost principů štíhlé výroby a jejího zlepšování
• schopnost vidět možnosti a umění implementovat změny
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• AJ (alespoň B1)

Co vám nabízíme
• ohodnocení dle délky praxe a zkušeností
• zaměstnání ve stabilním odvětví mimo automotive
• 5 týdnů dovolené
• dotované stravování
• příspěvek na penzijko
• benefitní systém pro volnočasové aktivity
• a další akce a odměny...

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Lean specialist

    1 month ago

    Hradec Kralove, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Hledám "Leanaře" tělem i duší! Pokud Vás baví proplouvat výrobou, hledat příležitosti pro zefektivnění procesů a eliminaci plýtvání časem i materiálem, pojďte to zkusit k nám!Náplň práce:monitoring výrobních operací a procesůimplementace lean projektů, jejich sledování a vyhodnoceníspolupráce při digitalizaci a automatizaci...

    3 weeks ago

    Popis pozice:Hledám "Leanaře" tělem i duší! Pokud Vás baví proplouvat výrobou, hledat příležitosti pro zefektivnění procesů a eliminaci plýtvání časem i materiálem, pojďte to zkusit k nám!Náplň práce:monitoring výrobních operací a procesůimplementace lean projektů, jejich sledování a vyhodnoceníspolupráce při digitalizaci a...