FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

2 weeks ago

Sokolov, Czech Republic AC Jobs, s.r.o. Full time
O nás

Máte zkušenosti s účtováním? Domluvíte se anglicky? Máte znalost MS Excel? Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis v AJ i ČJ

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

* Zodpovědnost za komplexní a správné vedení účetnictví
* Měsíční/čtvrtletní/roční závěrky a jejich vypracování
* Účtování majetku, pohledávek a závazků, bank aj.
* Jednání se státními úřady
* Vypracování řádné účetní metodiky
* Rozbor a zpracování ekonomických dat
* Spolupráce s auditory a daňovými poradci
* Administrativní úkoly z controllingu

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
* Praxe na podobné pozici min. 3-4 roky
* Znalost českých účetních standardů a podvojného účetnictví
* Orientaci v daňových zákonech
* Znalost finančního výkaznictví
* Komunikativní znalost anglického jazyka
* Uživatelskou znalost MS Excel
* Znalost IS SAP výhodou
* Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Co Vám můžeme nabídnout:

* Odpovídající platové ohodnocení (dle zkušeností a praxe od 45.000 Kč)
* 25 dní dovolené
* Notebook a telefon
* Bonusy a prémie navíc
* Práce v silné nadnárodní společnosti
* Vzdělávací kurzy
* Příplatek na dopravu až 3000 Kč dle vzdálenosti a ujetých km
* Nástup možný ihned

* Místo výkonu práce: 20 km od Sokolova

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Sokolov, Czech Republic KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE Full time

    •vyhledávání možností realizace projektů v rámci vyhlašovaných dotačních výzev operačních programů, možností jejich financování z cizích zdrojů •koordinace přípravy a realizaci projektů KŘP Karlovarského kraje financovaných ze strukturálních fondů Evropské unie•spolupráce při přípravě a realizaci dotačních...