Řidič MKD

3 months ago

Cheb, Czech Republic TFS International s.r.o. Full time
O nás

Skupina TFS je mezinárodní servisní společnost s nezávislými pobočkami v Německu, Anglii, Nizozemsku, na Slovensku, ve Španělsku, České republice a Hongkongu.
Svým obchodním partnerům v národním i mezinárodním obchodu s oděvy nabízíme společně vyvinuté systémy RTS (return to source) a RTU (return to user).

www.global-hanger-management.com

Náplň práce:
  • Efektivně a spolehlivě realizovat dispečerem naplánované trasy při dodržení příslušných právních podmínek a provozních potřeb.
  • Dodržování všech bezpečnostních předpisů a právních nebo provozních požadavků. Kontrola poskytnutého nákladního vozidla a vybavení. Kontrola jednotlivých výměnných nástaveb a přívěsů při přejímce/výměně na všech místech (přejímací protokol). Oznámení o nutných opravách a/nebo technických kontrolách, jako je HU/SP. Čistota pronajatého provozního majetku.
  • Zaznamenávání a oznamování všech relevantních incidentů a událostí (jako jsou nehody, technické závady atd.).
  • Důraz je vždy kladen na naši výkonnost z hlediska spolehlivosti, spokojenosti zákazníků a provozní úspěšnosti. V tomto smyslu je komunikace se zákazníky a partnery velmi důležitá a reprezentuje společnost.
Co od Vás očekáváme:
  • Požadujeme řidičský průkaz CE, zdravotní způsobilost, čistý trestní rejstřík a platné pojištění řidiče.
  • Očekáváme schopnost pracovat v týmu, ochotu přijímat úkoly a výzvy a chtít je zvládnout.
  • Očekáváme zkušenosti s dálkovou dopravou a zodpovědné zacházení s veškerým poskytnutým pracovním vybavením a prostředky.
  • Očekáváme spolehlivou, důvěryhodnou a otevřenou osobnost, která si je vědoma odpovědnosti vůči zákazníkům a společnosti.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Stabilní pracovní prostředí v renomované společnosti s dlouhou historií a dobrou pověstí.
  • Příležitosti k profesnímu rozvoji a postupu.
  • Dálkové trasy jako samostatný řidič nebo v týmu.
  • Během týdne obvykle 2 noci doma vč. víkendů trávených doma
  • Pracovní oblečení
  • Konkurenční plat a další příplatky nad rámec v závislosti na výkonu vaší práce

Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy

  • Řidič MKD

    1 week ago

    Cheb, Karlovarský kraj, Czech Republic TFS International s.r.o. Full time

    O naší společnostiTFS International s.r.o. je mezinárodní servisní společnost s nezávislými pobočkami v Německu, Anglii, Nizozemsku, na Slovensku, ve Španělsku, České republice a Hongkongu.Náš tým nabízí komplexní služby v oblasti dálkové dopravy a logistiky.Náplň práceŘidič bude zodpovědný za efektivně a spolehlivě...

  • ŘIDIČ MKD

    4 months ago

    Cheb, Czech Republic SOT INVENT s. r. o. Full time

    - Stabilní firma, již 30 let na trhu- Průměrný příjem 55 000 Kč - 70 000 Kč- 70 % jízd - pravidelné linky ke stálým zákazníkům- 70 % bez nutnosti kurtování- Paletové zboží bez výměny palet- Striktní dodržování nařízení ES 561/2006 (dříve AETR)- Týdenní odpočinky domaNabízíme řadu benefitů:- za řádné plnění...