Údržbář (M+Ž)

2 weeks ago

Olomouc, Czech Republic Arcibiskupství olomoucké Full time
Náplň práce:
  • Drobné opravy
  • Údržba zeleně
  • Údržba zařízení
Co od Vás očekáváme:
  • Vyučení v oboru zámečník, zedník, elektrikář, zahradník apod.
  • Manuální zručnost
  • Schopnost analyzovat problém a vyřešit ho na místě
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Dobrý zdravotní stav
Výhodou:
  • Zkušenosti a znalosti v oblasti údržby budov
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Bydliště Olomouc a blízké okolí
Co Vám můžeme nabídnout:
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Jednosměnný provoz
  • Stravenkový paušál
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Teambuilding
  • Firemní akce

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

  • Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic Arcibiskupství olomoucké Full time

    Údržbář (M+Ž) - PracovníkaVyhledáme zkušené a samostatné pracovníky na pozici údržbáře (M+Ž) pro naše arcibiskupské sídlo v Olomouci. Pokud máte zkušenosti s údržbou budov a máte rádi práci v týmu, je tato pozice pro vás.Co nabízíme:Vyučení v oboru zámečník, zedník, elektrikář, zahradník apod.Manuální...

  • Údržbář (M+Ž)

    2 weeks ago

    Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic Arcibiskupství olomoucké Full time

    Náplň práce:Údržbář (M+Ž) je zodpovědný za provádění drobných oprav a údržby budov, zeleně a zařízení. Je to samostatná práce, která vyžaduje manuální zručnost, analytické myšlení a spolehlivost.Co od Vás očekáváme:Vyučení v oboru zámečník, zedník, elektrikář, zahradník apod.Manuální zručnostSchopnost analyzovat...