Fyzioterapeut/ka

1 month ago

Ostrava, Czech Republic Rehabilitační a regenerační centrum s.r.o. Full time
O nás

Pro nestátní ZZ, ambulanci rehabilitace, s dvěmi lékařkami FBLR (částečný úvazek), hledáme
kolegu/kolegyni na pozici fyzioterapeuta

Náplň práce:
  • Provádění fyzioterapeutických vyšetření a diagnostiky
  • Tvorba a realizace individuálních terapeutických plánů
  • Aplikace terapeutických technik a metod (např. cvičení, manuální terapie, elektroterapie)
  • Monitorování a vyhodnocování pokroku pacientů
  • Poskytování rad a doporučení pro domácí cvičení a prevenci
  • Spolupráce s lékaři a dalšími zdravotnickými specialisty
  • Vedení zdravotnické dokumentace a zpráv o terapii
Co od Vás očekáváme:
  •  VOŠ, VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 sb.
  •  odborné kurzy i předchozí zkušenosti jsou jistě výhodou, ale rádi přijmeme absolventy,   ale i aktivní důchodce
  •  trestní bezúhonnost, týmového ducha a pozitivní a zodpovědný přístup k práci
Co Vám můžeme nabídnout:
  •  pracovní úvazek 37,5/týdně, ale umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, na dobu neurčitou, s tříměsíční zkušební dobou
  •  nebráníme se různým formám smluv (DPP, DPČ)
  •  mzdu v závislosti na praxi (čerstvý absolvent) a vzdělání, 32.000,- Kč, po uplynutí   zkušební doby 42.000,- Kč
  •  6 týdnů dovolené (2 týdny dovolené navíc oproti zákonnému nároku)
  •  3 sick days
  • přátelské prostředí

Nástup možný IHNED, nebo dle dohody.
Těšíme se na Váš životopis zaslaný na e-mail Odpovědět na inzerát

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Přátelské prostředí

  • Fyzioterapeut/ka

    4 months ago

    Ostrava, Czech Republic AVICA, zdravotnické zařízení, s.r.o. Full time

    Do soukromého ambulantního zdravotnického zařízení v Ostravě přijmeme FYZIOTERAPEUTA či FYZIOTERAPEUTKUNabízíme:plný nebo částečný úvazekflexibilní pracovní doba45 minut na klientadobré platové podmínky - nástupní mzda 35 000 Kčosobní výkonové ohodnocenípříspěvky na kurzy až do 100 % cenybenefit Multisportbenefit Rodina PLUS5...

    2 weeks ago

    Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Rehabilitační a regenerační centrum s.r.o. Full time

    O naší práciRehabilitační a regenerační centrum s.r.o. hledá zkušeného fyzioterapeuta/ky na plný úvazek.Náplň práce:Provádění fyzioterapeutických vyšetření a diagnostikyTvorba a realizace individuálních terapeutických plánůAplikace terapeutických technik a metod (např. cvičení, manuální terapie, elektroterapie)Monitorování...