Inženýr Kvality

2 weeks ago

Ústí nad Labem, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time

Máte zkušenosti s kvalitou v automotive? Hledáte novou pracovní příležitost? Pak nám pošlete svůj životopis

Náplň práce:
  • komunikace se zákazníky
  • zodpovědnost za reklamace u nových i stávajících projektů
  • tvorba návrhových opatření, kontrola plánů a analýza indikátorů kvality
  • interní a externí audity
  • spolupráce při optimalizaci procesů
  • plánování kvality při zavádění nových projektů
POŽADAVKY:
  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenosti v oblasti kvality v automotive
  • zkušenosti s 8D, FMEA, PPAP, SPC, APQP, VDA, IATF
  • týmovost
BENEFITY:
  • pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 1350 Kč
  • stravenky v hodnotě 100 – 150Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • čtvrtletní bonusy
  • příplatky za noční/ víkendy
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • výuka AJ v pracovní době

  • Ústí nad Labem, Czech Republic Orienta Czech s.r.o. Full time

    PŘIDEJTE SE K NÁM - HLEDÁME INŽENÝRA KVALITY! Máte vášeň pro kvalitu a chcete se podílet na inovacích v automobilovém průmyslu? Připojte se k našemu týmu a buďte součástí naší úspěšné cesty!Náplň práce:Plánování kvality v rámci vývoje produktu a procesu při zavádění nových projektů.Definice požadavků na výrobek s...

  • Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic ADECCO spol. s r.o. Full time

    Informace Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici SQA - Inženýr dodavatelské kvality.Požadujeme•SŠ/VŠ vzdělání•praxe na odborné pozici (dodavatelská kvalita)•znalost AJ na komunikativní úrovni•znalost procesů a pojmů kvality•znalost požadavků norem IATF 16949, ISO 9001•orientace ve výkresové...

  • Inženýr kvality

    3 days ago

    Kamenice nad Lipou, Czech Republic Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o. Full time

    Aktuálně rozšiřujeme řady o pozici inženýra kvality. Hledáme osobu, která je detailně zaměřená, má vynikající organizační dovednosti a baví ji komunikace s lidmi. Jste to vy? Pak neváhejte a připojte se k nám!- Zajištění a provádění vzorování nových výrobků pro zákazníky- Identifikace příležitostí a implementace...