Velitel ostrahy

1 week ago

Prague, Czech Republic Mark2 Corporation Czech a.s. Full time
O nás

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů

• Zaškolování nových členů ostrahy
• Kontrola zaměstnanců a dodavatelů
• Vyhodnocování nově nastavených bezpečnostních postupů v praxi a jejich dolaďování
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií
• Přímé řízení a kontrola výkonu strážní služby, plánování směn, zpracování docházky

Co Vám můžeme nabídnout:

• Ochota si při nástupu projít všechny pozice, které jsou na objektu
• Znalost MS Office
• Profesionální vystupování
• Trestní bezúhonnost

Náplň práce:

• Mzdu 150-185 Kč/h na DPČ/DPP (dle objektu)
• Mzdu 130-160 Kč/h na HPP (dle objektu)
• Směny denní a noční, 12 hodinové
• Zvýhodněné volání O2
• Možnost profesního i platového růstu
• Příspěvek na stravování
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Pomůžeme zajistit ubytování
• Happy days

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz .

Benefity
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na mobilní tarif

  • Velitel objektu/Praha

    3 weeks ago

    Prague, Czech Republic SPN Holding, a.s. Full time

    Přijmeme pracovníky ostrahy, konkrétně velitele objektu do prodejny hobby marketu v Praze. Nástup možný ihned.Požadujemefyzická zdatnostspolehlivostčistý VRTvěk nad 18 letNabízímepráce s kamerovým systémem anebo na Drive-inu (kontrola nakoupeného zboží)možnost plánování směn150 až 160 Kč/hod

  • Velitel směny IKEA

    7 days ago

    Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

    Velitel směny IKEA - hledáme zkušeného vedoucíhoCo nabízí Mark2 Corporation Czech, a.s.Stabilní pracovní poměr na dobu neurčitouPlacené pauzyMožnost využití jídelny IKEADobrá dostupnost MHD Černý MostStabilita a zodpovědnostCo od vás očekáváme?Trestní bezúhonnostPlnoletostChuť pracovat ve 12h směnáchCo budete dělat?Vedení týmu...

  • Velitel ostrahy

    7 days ago

    Popis pozice:Jsme přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií a hledáme zkušeného bezpečnostního specialistu, který bude zodpovědný za naše bezpečnostní záležitosti.Náplň práce:Zaškolování nových členů ostrahy a jejich integrace do našeho týmu.Kontrola zaměstnanců a dodavatelů a zajištění jejich...

    2 months ago

    Prague, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

    Informace Co říká M2C o poziciMáte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!Náplň práce:• Zaškolování nových členů ostrahy• Kontrola zaměstnanců a dodavatelů• Vyhodnocování nově...