Řidič nákladního automobilu C + skladník

4 months ago

Ostrov, Czech Republic RABBIT Trhový Štěpánov, a.s. Full time
Náplň práce
Jedná se o pozici skladníka a řidiče nákladního automobilu v jednom.
Kontakt
Miroslava Vaishaitlová
Telefon: (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: hroznetin@rabbit.cz
Adresa:Krušnohorské nám. 39
Hroznětín
36233
Pozice: Řidič nákladního automobilu C + skladník - Skupina C - Hroznětín
Místo pracoviště:
Hroznětín
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: HPP
Vzdělání: střední odborné s výučním listem Pracovní poměr: na dobu neurčitou i určitou, dle dohody
Mzdové rozpětí: 30000 Kč / měsíc
Benefity
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Nestereotypní a zajímavá práce
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Motivační finanční ohodnocení
Možnost zvýhodněného ubytování
Jízdy pouze v rámci ČR
Nabízíme
Dlouhodobou spolupráci
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Pravidelný měsíční příjem
Zajímavý motivační systém
Ostatní služební výhody a bonusy
Požadujeme: řidičský průkaz -řízení nákladních automobilů-skupina C,průkaz VV+ řidičský průkaz min.B, nejlépe C a profesní průkaz
Spolehlivost
Pracovní flexibilitu
Trestní bezúhonnost
Dobrý zdravotní stav
Fyzická a psychická zdatnost
Aktivní řidič
Řidičský průkaz

  • Ostrov, Czech Republic ARMO-KVH s.r.o. Full time

    O násSpolečnost ARMO-KVH s.r.o. působí na trhu od roku 1993, jako výrobce a dodavatel betonářské výztuže a svařovaných sítí. Společnost má sídlo v Příbrami, kde je i výrobní pobočka. Další výrobní pobočka se nachází v Ostrově u Karlových Varů.Náplň práce:Řidič/ka nákladního automobilu – plato, Řidič/ka...

  • Nákladní řidič

    3 weeks ago

    Ostrov, Karlovarský kraj, Czech Republic ARMO-KVH s.r.o. Full time

    O naší společnostiARMO-KVH s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu a dodávky betonářské výztuže a svařovaných sítí. Naše společnost má sídlo v Příbrami a výrobní pobočku v Ostrově u Karlových Varů.Náplň práceJsme hledáme zkušeného řidiče nákladního automobilu, který bude zajišťovat...