Technik telekomunikačních sítí

4 weeks ago

Jihlava Třebíč Pelhřimov, Czech Republic CETIN Full time
Rozšiřujeme naši partu techniků a hledáme nové kolegy

Jsi technicky nadaný, spolehlivý a máš rád práci v týmu? Baví tě práce, kde můžeš uplatnit své manuální dovednosti a nevadí ti, když se při práci občas umažeš? Pokud ano, pak hledáme právě tebe

Co od tebe očekáváme?
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Elektrotechnickou kvalifikaci Elektrotechnik podle nejnovějších normativů (NV 194/2022 a Zákon 250/2021, dříve alespoň vyhláška 50 §5).
 Náplň práce:
  • Budeš zodpovědný za montáž a údržbu jak podzemních, tak nadzemních optických/metalických sítí.
  • Práce s pohyblivými zdvihacími plošinami a instalace optických vnitřních rozvodů.
  • Řada dalších činností, které zajišťují bezproblémový chod naší telekomunikační infrastruktury.
  • A neboj, pokud nemáš zkušenosti se všemi úkoly, jsme připraveni tě vše naučit.
  • Pracoviště: Vysočina - Třebíč, Jihlava, Pelhřimov
Co ti můžeme nabídnout?
  • Budeš mít k dispozici moderní a špičkové vybavení, které ti umožní, aby tě práce bavila a šla ti od ruky. U nás tě vybavení nenechá ve štychu.
  • Tým kolegů, který ti pomůže se rychle zapracovat a bude ti oporou.
  • Práci na špičce technologického pokroku s nejmodernějšími technologiemi a trendy.
  • Možnost podílet se na zajímavých a unikátních projektech.
  • Férové platové ohodnocení a řadu nadstandardních zaměstnaneckých výhod, které potěší nejen tebe, ale i tvou rodinu. Užij si týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, Multisport kartu a další zajímavé benefity.
  • Služební mobilní telefon s neomezeným tarifem pro volání a data po celé ČR, slevy pro rodinu a přátele, a příspěvek na internet na doma.