Inżynier Sprzedaży

1 week ago

Poznań Bydgoszcz Gdańsk, Czech Republic Bergman Engineering Sp. z o.o Full time
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za rozwój i wdrożenie strategii sprzedaży w naszej firmie. Współpracujesz z zespołem sprzedaży, marketingiem i innymi działami, aby osiągnąć cele sprzedaży i wzrostu firmy.

Obowiązki
  • Współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w celu rozwoju strategii sprzedaży i wdrożenia planów sprzedaży
  • Współpraca z marketingiem w celu rozwoju kampanii marketingowych i promocji produktów
  • Współpraca z innymi działami w celu osiągnięcia celów sprzedaży i wzrostu firmy
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży i doradztwie technicznym
  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)
  • Znajomość systemów CRM (preferowany Sugar CRM)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej i raportów
  • Kompetencje komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w pracy z klientem i umiejętność weryfikacji potrzeb klientów
  • Możliwość podjęcia pracy mobilnej na terenie północnej części Polski
Mile widziane
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów efektywności energetycznej i testów produktów
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikację
  • Pakiet benefitów m.in: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatkowe ubezpieczenie dla dzieci, świadczenie urlopowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy w tym auto służbowe do użytku prywatnego

  • Warszawa, Poznań, Gdańsk, Czech Republic Orange Polska Full time

    Doświadczenie w sprzedaży sprzętu IT Wiedza techniczna z zakresu rozwiązań i produktów IT/ICT Doświadczenie we współpracy z Klientami w Rynku Biznesowym, znajomość ich specyfiki i potrzeb Otwartość, komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji Umiejętność analizy i wyciągania wniosków Doświadczenie we współpracy z...