Zahradník

6 days ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Akebie zahrady s.r.o. Full time
O naší firmě

Akebie zahrady s.r.o. je rodinná firma, která se specializuje na údržbu a realizaci rodinných zahrad a veřejné zeleně.

Co nabízíme
  • Pracovní místa pro zahradníky
  • Práce v okolí Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov
Náplň práce
  • Údržba zahrad, realizace zahradních projektů
  • Různorodé zahradnické práce
  • Příjemný kolektiv
  • Osobní přístup

Naše firma hledá zkušené zahradníky, kteří jsou schopni pracovat samostatně i v týmu. Pokud máte zkušenosti s údržbou zahrad a chcete pracovat v příjemném kolektivu, je tato nabídka pro vás.

  • Zahradník

    2 weeks ago

    O násAkebie zahrady s.r.o. je rodinná firma, která se specializuje na údržbu a realizaci rodinných zahrad a veřejné zeleně.Náplň práce:Údržba a realizace rodinných zahrad a veřejné zeleněPráce v okolí Ostrava, Frýdek-Místek, HavířovCo od Vás očekáváme:Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivostVztah k zahradničení, přírodě,...