Osteolog

4 weeks ago

Kralupy nad Vltavou, Central Bohemia, Czech Republic NIDO Medical RTG Kralupy s.r.o. Full time
Popis pozice

NIDO Medical RTG Kralupy s.r.o. hledá zkušeného lékaře - osteologa, který bude zodpovědný za vyhodnocování popisu snímku radiologem a nastavování léčebných postupů.

Úkoly a povinnosti
  • vyhodnocování popisu snímku radiologem
  • nastavování léčebných postupů
Požadavky
  • odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb. k výkonu zdravotnických lékařských povolání
  • zájem o příslušný obor
  • výborné komunikační dovednosti pro zajištění odpovídající odborné a vysoce kvalitní péče o pacienta
  • vstřícný a empatický přístup k pacientům
  • profesionální vystupování a osobní motivace
  • týmový duch a schopnost vzájemné spolupráce
  • odpovědnost, rozhodnost a spolehlivost
Nabídky
  • nástupní plat od Kč
  • pracovní úvazek a benefity dle dohody
  • moderní pracoviště: Nemocnice s poliklinikou v Kralupech nad Vltavou a Poliklinika Praha 8

Bližší informace na osobním pohovoru. Těšíme se na setkání s Vámi.