Systémový inženýr

4 days ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time
Úvod

Vítejte u Grafton Recruitment s.r.o. Jsme mezinárodní společnost hledající zkušené profesionály pro naše týmy.

Popis pozice

Jsme na hledání zkušeného Systémového inženýra nebo Inženýra automatizace a kontejnerizace, který bude spravovat prostředí Azure cloudu a podílet se na automatizaci a kontejnerizaci našich procesů.

Co nabízíme
  • Flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál a roční bonus
  • Multisport karta a školení a profesní vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění a firemní akce
  • Vlastní parkovací místo v budově (pro zaměstnance mimo Ostravu)
  • Slevy na výrobky společnosti
Žádáme
  • Úspěšné zkušenosti s automatizací a kontejnerizací
  • Umět spravovat prostředí Azure cloudu
  • Komunikace v angličtině
Pro koho je tato pozice vhodná

Tato pozice je vhodná pro zkušené profesionály, kteří hledají nové výzvy a chtějí se připojit k mezinárodní společnosti.

  • Systémový Inženýr

    4 weeks ago

    Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic ŠKODA DIGITAL Full time

    Popis poziceŠKODA DIGITAL hledá zkušeného a motivovaného Systémového Inženýra, který se připojí k našemu týmu. Hlavní úkolem této pozice je zajištění monitorování, výkonu a spolehlivosti našich webových aplikací a integrace a nasazování (CI/CD).Úkoly a odpovědnostiMonitorování webových aplikací: sledování výkonu,...

  • Systémový inženýr

    3 weeks ago

    Co hledámeŠKODA DIGITAL hledá zkušeného a motivovaného DevOps inženýra, který se připojí k našemu týmu. Ideální kandidát bude zodpovědný za monitorování, výkon a spolehlivost našich webových aplikací a za zajištění nepřetržité integrace a nasazování (CI/CD).Co budeš dělat:Monitorování webových aplikací:Sledování...

  • Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic ŠKODA DIGITAL Full time

    ŠKODA DIGITAL hledá zkušeného DevOps inženýraŠKODA DIGITAL je lídr v oblasti vývoje autonomních vozidel a hledá zkušeného DevOps inženýra, který se připojí k našemu týmu. Naše společnost se specializuje na vývoj software a hardware pro autonomní vozidla a hledáme někoho, kdo bude moci pomoci zajistit spolehlivost a výkon našich...