Technolog Stolarki Drewnianej w dziale Doradztwa Technicznego

3 days ago

Kornice, Pardubický kraj, Czech Republic Eko-Okna S.A. Full time
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Technologa Stolarki Drewnianej do zespołu Doradztwa Technicznego w naszej firmie Eko-Okna S.A.

Obowiązki
  • Opracowywanie zamówień wg indywidualnych wymagań klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Obsługa ofert handlowych
  • Aktywna współpraca z działem produkcyjnym
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji zamówień
  • Kontrola realizacji zleceń niestandardowych
  • Doradztwo techniczne
Benefity
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Premia uznaniowa
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Stołówka pracownicza
  • Benefity dla rodziców - m.in. wyprawka dla noworodka
  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na profesjonalną atmosferę pracy, rozwój zawodowy i satysfakcję z pracy na rzecz firmy o wysokich standardach.

  • Kornice, Pardubický kraj, Czech Republic Eko-Okna S.A. Full time

    Poszukujemy Specjalisty ds. ZakupówDołącz do naszego zespołu i rozwinij swoje umiejętności w zakresie kształtowania strategii zakupów oraz relacji z dostawcami kluczowymi.Co oczekujemy od kandydata?Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów;Wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie kształtowania strategii zakupów oraz relacji z dostawcami...

  • Kornice, Czech Republic Eko-Okna S.A. Full time

    Będziesz odpowiedzialny /a za: opracowywanie zamówień wg indywidualnych wymagań klientów przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej obsługę ofert handlowych aktywną współpracę z działem produkcyjnym współpracę z innymi działami firmy w zakresie realizacji zamówień kontrolę realizacji zleceń niestandardowych doradztwo techniczne Pracując...

    Dołącz do naszego zespołu, jeśli posiadasz: doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów, wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie kształtowania strategii zakupów oraz relacji z dostawcami kluczowymi, umiejętność posługiwania się j. angielskim lub niemieckim, wykształcenie średnie lub wyższe, zaawansowane kompetencje...