Technický ředitel

7 days ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time
Pozice Vedoucího strojní údržby

Pro společnost Randstad HR Solutions s.r.o. hledáme zkušeného profesionála na pozici Vedoucího strojní údržby. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu, jste technicky zdatný a orientujete se v hydraulice a pneumatice, čtěte dál.

Co budete dělat:

  • Koordinujte činnost a vedení týmu strojních mechaniků
  • Rozřešujte problémy při poruchách strojního zařízení
  • Koordinujte údržbu jak poruchovou, tak preventivní
  • Spolupracujte s kolegy z oddělení údržby (elektro, PLC, technici apod.)

Co nabízíme:

  • Práci ve stabilní, prosperující společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Kafeterie
  • Dotované závodní stravování
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A mnoho dalšího

Co od vás očekáváme:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe s vedením lidí
  • ZNALOST HYDRAULIKY A PNEUMATIKY
  • Zkušenost s opravami výrobních zařízení
  • ZNALOST ANGlického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost a zodpovědnost

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Petra Herman
kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování