Elektromontážní mistr

2 weeks ago

Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czech Republic CS. TOP s.r.o. Full time
O naší společnosti

CS. TOP s.r.o. je stabilní česká společnost, která se na trhu již 25 let zaměřuje na dodávku a montáž silnoproudých a slaboproudých zařízení, především bezpečnostních a protipožárních systémů.

Naší cílem je poskytovat kvalitní služby a produktů našim zákazníkům a vytvářet tak dlouhodobé partnerství.

Náplň práce:
  • Koordinace prací při montáži systémů EZS, EPS
  • Strukturované kabeláže, kamerových systémů a silnoproudých montáží
Co od Vás očekáváme:
  • Schopnost tvorby technických řešení
  • Stanovování úkolů
  • Komunikace s kolektivem, zákazníky i dodavateli
  • Spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
  • Bezúhonnost
  • ŘP sk. B.

Zkouška dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (bývalá vyhláška výhodou, ale také možno získat ve firmě)

Co Vám můžeme nabídnout:
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní vůz s možností dojíždění na pracoviště
  • Možnost osobního rozvoje a pracovního růstu, práce ve stabilní české společnosti
  • Nástup

Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu. Těšíme se na Vás.

Benefity
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí

  • Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czech Republic CS. TOP s.r.o. Full time

    O naší společnostiCS. TOP s.r.o. je stabilní česká společnost, která se na trhu již 25 let zaměřuje na dodávku a montáž silnoproudých a slaboproudých zařízení, především bezpečnostních a protipožárních systémů.Více informací na www.cstop.czPozice Vedoucí mistr pro elektromontéryJsme na hledáme do týmu posilu na pozici...

    O naší společnostiCS. TOP s.r.o. je stabilní česká společnost, která se na trhu již 25 let zaměřuje na dodávku a montáž silnoproudých a slaboproudých zařízení, především bezpečnostních a protipožárních systémů.Více informací na naší webové stránce.Náplň práce:Jsme na hledání nového člena našeho týmu na pozici...