Medicinský zástupce

4 weeks ago

Kolín, Central Bohemia, Czech Republic EMPOLAS s.r.o. Full time
O pozici

Vyhledáváme nadšenou osobu, která má vášeň pro obchod a zajímá se o zdravotnictví. Chceme, aby se stal/la důležitým článkem našeho týmu.

Ve vašem regionu budete mít na starosti prodej a propagaci špičkových švýcarských zdravotnických přípravků ActiMaris a inovativních italských přípravků RIGENOMA a Ozonidy. Vaše hlavní činnosti budou zahrnovat návštěvy zdravotnických zařízení, nemocnic, lékáren a komunikaci s odborníky z oboru.

Co vás čeká?
  • Aktivní získávání objednávek a rozvíjení prodejů ve svěřeném regionu.
  • Organizace a vedení odborných seminářů v nemocnicích a lékárnách.
  • Hledání nových obchodních příležitostí a udržování dlouhodobých vztahů s klienty.
  • Pravidelný reporting z aktivit a sledování trhu i konkurence.
  • Účast na prestižních odborných kongresech a seminářích.
Jaké vlastnosti / zkušenosti byste ideálně měli mít?
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost.
  • Nadšení pro obchod a prodej, pozitivní přístup k práci.
  • Ochota učit se nové věci a schopnost přizpůsobit se.
  • Silná orientace na výsledek a zákazníka.
  • Příjemné vystupování a výborné komunikační dovednosti.
  • Výhodou je zkušenost v obchodu a vzdělání v oblasti zdravotnictví, farmacie, přírodních věd.
  • Znalost práce na PC (MS Office) a řidičský průkaz skupiny B.
Co vám nabízíme?
  • Zajímavou, flexibilní a kreativní práci v dynamickém prostředí obchodu a zdravotnictví.
  • Možnost osobního růstu a kariérního postupu v rozvíjející se společnosti.
  • Kvalitní vstupní a průběžné školení (produktové, medicínské, obchodní).
  • Zaměstnanecké benefity: služební auto, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, slevy na firemní produkty a další.
  • Odpovídající finanční ohodnocení s kvartálními bonusy při nárůstu prodeje.

  • Medicinský zástupce

    2 weeks ago

    O poziciVyhledáváme nadšeného obchodníka do zdravotnictví, který se chce stát součástí našeho úspěšného týmu.O pozici: Máte vášeň pro obchod a zajímá vás zdravotnictví? Přidejte se k nám a staňte se důležitým článkem našeho týmu. Budete mít na starosti prodej a propagaci špičkových švýcarských zdravotnických...