HR Specialista

3 days ago

Pardubice, Pardubický kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Pozice HR Specialista

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici HR Specialista, který/á posílí tým HR oddělení. Pokud máte praxi z obdobné pozice ve výrobní společnosti a hledáte profesní změnu, neváhejte a zašlete svůj životopis.

Popis pozice
  • Zpracování měsíční mzdové uzávěrky ve spolupráci s externí mzdovou účetní;
  • Správa části benefitů; Sodexo, příspěvky do kantýny, penzijní připojištění...
  • Zastřešení interní komunikace (Firemní časopis, sociální sítě, Jobka)
  • Nábor a adaptace THP zaměstnanců
  • Zastřešení procesu kontroly zaměstnanců v pracovní neschopnosti
  • Zodpovědnost za agendu popisů práce a správu organigramů
  • Příprava různých HR reportů a prezentace
Požadavky
  • Praxe z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • AJ na komunikativní úrovni
Nabízíme
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif

Nástup možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím.

Požadované jazyky
  • Čeština