Brigádník (ž/m) - Tábor

4 days ago

Tábor, Jihočeský kraj, Czech Republic Kaufland Česká republika v.o.s. Full time
Co hledáme

Jsme hledáme aktivní a komunikativní osobu, která se chce zapojit do našeho týmu a podílet se na vytváření nezapomenutelných zážitků pro naše zákazníky.

Co nabízíme

Práci v dynamickém prostředí, kde budete mít možnost se rozvíjet a naučit se novým věcem. Kromě toho budete mít možnost pracovat s kolegy, kteří jsou jako rodina, a podílet se na vytváření příjemného pracovního prostředí.

Co budete dělat

Budete se podílet na doplňování zboží, kontrolování kvality a cenového značení. Kromě toho budete komunikovat se zákazníky, kteří budou vždy najít plné regály a čerstvé zboží.

Co potřebujeme

Od vás očekáváme, že budete mít čistý trestní rejstřík, že budete komunikativní a aktivní, a že budete mít rádi se zapojit do našeho týmu.

Co dostanete

Rádi vás přivítáme v našem týmu a nabízíme vám příjemné pracovní prostředí, pravidelnou komunikaci se zákazníky a možnost se rozvíjet a naučit se novým věcem.

Zašli svůj životopis a pokud nám to bude vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.