Úklidářka

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Protecton, s.r.o. Full time
Náplň práce

Úklid vnitřních prostor je naší prioritou. Jako úklidářka budete zodpovědná za udržování čistoty a pořádku v našich vnitřních prostorách.

Požadavky
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Fyzická zdatnost
Nabízíme
  • Mzda: Kč / měsíc
  • Možnost kariérního růstu
  • Velké a příjemné zázemí na objektu
  • Práci na HPP, zkrácený úvazek vhodné i pro OZP
  • Benefity: VIP club Datart, ČSOB zvýhodněný zaměstnanecký balíček, T-mobile zaměstnanecký balíček

Skupina PROTECTON je spolehlivý a profesionální partner pro vaše zaměstnanecké potřeby.

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic C D V služby, s.r.o. Full time

    Pracovní pozicePro naše pracoviště v Praze 1 hledáme zkušenou a samostatnou kolegyni na pozici denní služby úklidu administrativní budovy.Pracovní podmínkyPracovní doba: pondělí - pátek, 08:00 - 16:30Samostatnost a trestní bezúhonnost jsou vyžadoványCo nabízímeStabilní zázemí velké společnostiPráci na pracovní smlouvu