Inżynier DevOps

4 days ago

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Czech Republic Scalo Full time
Oferta dla doświadczonych DevOps

Poszukujemy doświadczonych DevOps, którzy będą mogli wspierać nasze zespoły w implementacji skaliowalnych środowisk na bazie Kubernetes. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w implementacji pipeline'ów CI/CD z użyciem Azure DevOps Pipelines oraz GitOps.

Obowiązki
  • Projektowanie i wdrażanie skaliowalnych środowisk na bazie Kubernetes
  • Implementacja pipeline'ów CI/CD z użyciem Azure DevOps Pipelines oraz GitOps
  • Wdrażanie i optymalizacja strategii ciągłych wdrożeń z wykorzystaniem ArgoCD
  • Monitorowanie i utrzymanie ciągłości działania pipeline'ów
  • Tworzenie i utrzymanie chartów Helm oraz zarządzanie cyklem życia aplikacji wdrożonych na Kubernetes
  • Implementacja polityk bezpieczeństwa w ramach Kubernetes i Istio
  • Konfiguracja i zarządzanie narzędziami do monitorowania oraz logowania
  • Analiza i reakcja na alerty oraz problemy wydajnościowe
Wymagania
  • Doświadczenie w implementacji Kubernetes
  • Wiedza o pipeline'ach CI/CD
  • Umiejętność pracy z narzędziami do monitorowania oraz logowania
  • Doświadczenie w implementacji Azure DevOps Pipelines oraz GitOps
  • Umiejętność pracy z chartami Helm
  • Wiedza o politykach bezpieczeństwa w ramach Kubernetes i Istio
Co oferujemy
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Dostęp do platformy edukacyjnej
  • Kursy języka angielskiego
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną

Praca hybrydowa z biura w Bydgoszczy 3 x w tygodniu.