Účetní závazků/ fakturantka

1 month ago

Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj, Czech Republic JOB LEADER EUROPE s.r.o. Full time
Popis pozice

Účetní závazků/ fakturantka je klíčovou osobou v naší organizaci, která se zabývá účetnictvím a fakturací. Pokud máte zkušenosti s obdobnou pozicí a chcete se stát součástí našeho týmu, je tato pozice pro vás.

Úkolové oblasti
  • Účtování přijatých faktur
  • Práce v systémech (ERP, finanční)
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními
Požadavky
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Znalost Excelu
  • Mírně pokročilá znalost AJ
  • Zkušenosti z obdobné pozice
Charakteristika pracovního poměru

Pracovní poměr je na dobu určitou. Jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou.

  • Hlavní účetní

    3 weeks ago

    Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Trenkwalder a.s. Full time

    O naší společnostiNaším klientem je zavedená česká výrobní společnost, která nabízí příležitost zúročit své znalosti účetnictví a vést menší tým účetních. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, potom se nám neváhejte představit.Náplň práce:Kontrola správnosti účetních dokladů a zajištění správné evidence...

  • Klášterec nad Ohří, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time

    Jste organizovaní? Nemáte problém s analytickým myšlením a máte přehled ve fakturách? Pyšníte se ekonomickým vzděláním? Pak hledáme právě Vás!Na pozici účetní závazků bude Váš denní chléb:Evidence zejména přijatých fakturPráce v ERP a finančních systémechSpolupráce s ostatními oddělenímiPOŽADAVKY:SŠ vzdělání...

    1 month ago

    Ústí nad Labem, Czech Republic Trenkwalder a.s. Full time

    O násNaším klientem je zavedená česká výrobní společnost. Nabízíme Vám příležitost zúročit své znalosti účetnictví a možnost vést menší tým účetních. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, potom se nám neváhejte představit. Náplň práce:kontrola správnosti účetních dokladůzodpovědnost za účetní závěrky, účetní...