Pracovník IT

1 week ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Kaufland Česká republika v.o.s. Full time
Co hledáme

Jsme hledáme zkušené a zdatné techniky, kteří budou moci zajistit funkčnost našich aplikací a systémů. Pokud máte zkušenosti s podporou uživatelů, orientujete se v IT a máte alespoň základy angličtiny, jste na správném místě.

Co budete dělat
  • Podporujete naše uživatele na centrále a prodejnách
  • Řešíte IT incidenty a monitorujete situaci
  • Komunikujete s uživateli a s kolegy v Německu (anglicky)
  • Podílíte se na správě HW a SW
  • Zajišťujete funkčnost aplikací
Co budete mít
  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
  • Možnost pracovat z domova
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stravování
  • MultiSport kartu
  • Možnost kariérního růstu
  • Placené volno při doprovodu prvňáčka
  • Příspěvek na důležité životní události
  • Odměňování za pracovní jubilea
  • Vánoční balíček
  • Baby balíček
  • Firemní akce
  • Parkování