Starszy Analityk Finansowy

1 week ago

Łódź, Łódź Voivodeship, Czech Republic Real Development Group Full time
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Starszego Analityka Finansowego, który będzie odpowiedzialny za budowę i rozwój narzędzi raportowania finansowego oraz zarządczego. Będziesz pracować nad cyklicznym raportowaniem wyników projektów wraz z prezentacją wniosków, przygotowywać budżety i prognozy dla projektów inwestycyjnych, a także opracowywać i prezentować przekrojowe i tematyczne analizy finansowe.

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy w dziale controllingu, finansów lub audytu - minimum 5-letnie
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ukończone studia z dziedziny finansów, rachunkowości lub matematyki)
  • Dobra ogólna wiedza za zakresu finansów i rachunkowości przedsiębiorstw.
  • Doskonała znajomość Excela/VBA (znajomość innych narzędzi do raportowania będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w budowaniu modeli finansowych
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów raportowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywanie problemów - zaangażowanie, dociekliwość.
  • Orientacja na usprawnianie i doskonalenie procesów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne
Oferta Pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (preferowana) lub umowę o pracę
  • Prezmię uzależnioną od wypracowanych wyników
  • Dofinansowania zajęć sportowych (karta Multisport)
  • Mozliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Prwatna opiekę medyczną
  • Mozliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz firmy

Jeśli masz doświadczenie w pracy w dziale controllingu, finansów lub audytu i chcesz pracować w dynamicznej firmie, która inwestuje w ludzi z wiedzą i pasją, to jesteśmy dla Ciebie

  • Łódź, Czech Republic Real Development Group Full time

    Doświadczenie w pracy w dziale controllingu, finansów lub audytu - minimum 5-letnie Wykształcenie wyższe (preferowane ukończone studia z dziedziny finansów, rachunkowości lub matematyki) Dobra ogólna wiedza za zakresu finansów i rachunkowości przedsiębiorstw. Doskonała znajomość Excela/VBA (znajomość innych narzędzi do raportowania będzie...

    Osoba gotowa do nauki - bez doświadczenia, ale biegłość w Excellu i matematyczna gotowość do budowania narzędzi analitycznych Wykształcenie wyższe (preferowane ukończone studia z dziedziny finansów, rachunkowości lub matematyki) lub w trakcie studiów (ostatni rok) Ogólna wiedza za zakresu finansów i rachunkowości przedsiębiorstw. Doskonała...