Gastronomický Asistent

4 weeks ago

Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Czech Republic Imperial Karlovy Vary a. s. Full time
Pracovní příležitost ve vedení stravovacího úseku

Lázně Imperial Karlovy Vary hledají zkušeného gastronomického asistenta, který bude podílet se na vedení stravovacího úseku.

Pracovní náplň:

Dohled nad stravovacím úsekem

• Dohlíží na připravenost restaurací a kuchyní, dodržování provozní doby a úrovně poskytovaných služeb

Účast na tvorbě nabídky

• Podílí se na tvorbě cen, norem a kalkulací, kontroluje skladbu jídelního a nápojového lístku, dodržování předpisů a nařízení

Účast na přípravě akcí

• Podílí se na přípravě nabídek stravy a nápojů při objednávkách akcí, dohlíží nad akcemi

Administrativní práce

• Provádí měsíční inventarizace, administrativní a statistické práce atd.

Nabízíme:

Benefity

• Ubytování

• Mzda dohodou, vyšší víkendové příplatky

• Personální strava zdarma

• Zaměstnanecké benefity (např. Sick Days, Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a další výhody O2 Family)

Požadujeme:

Minimální požadavky

• Min. ukončená SŠ obor gastronomie, hotelnictví; praxe výhodou

• Oborová znalost AJ, NJ či RJ výhodou; ČJ podmínkou

• Uživatelská znalost práce na PC

• Pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost

• Zájem o trendy v gastronomii, kreativní přístup a schopnost vést kolektiv