Inżynier Wymagań

1 week ago

Wrocław Opole, Czech Republic Bergman Engineering Sp. z o.o Full time
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Wymagań, który będzie odpowiedzialny za identyfikację, kompilację i walidację wymagań dla dedykowanego produktu (Software Systems & Connectivity w samochodach).

Obowiązki
  • Identyfikacja i kompilacja źródeł wymagań
  • Analiza oczekiwań i celów klientów oraz innych uczestników projektu
  • Identyfikacja i walidacja wymagań
  • Wybór odpowiednich narzędzi i metod do zarządzania i określania wymagań
  • Specyfikacja, uszczegóławianie, kompilacja, systematyzowanie i nadawanie priorytetów wymaganiom
  • Przeprowadzenie analizy ryzyka (określonych wymagań) i jej udokumentowanie
  • Tworzenie kryteriów weryfikacji i akceptacji
  • Przegląd wymagań
  • Wsparcie wdrożenia wymagań w kontekście rozwoju i testowania architektury
  • Wsparcie zarządzania zmianą
  • Wsparcie w przeglądzie postępów prac rozwojowych
Wymagania
  • MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Analiza wymagań
  • Zarządzanie wymaganiami
  • Jira
  • Confluence
  • Doors
  • Tracing
Benefity
  • Pracę w oddziale międzynarodowego centrum R&D – IAV GmbH
  • Duże możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży motoryzacyjnej
  • Udział w ciekawych projektach dot. pojazdów prototypowych
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering na okres 18 miesięcy
  • Możliwość przedłużenia i nawiązania stałej współpracy z naszym klientem – firmą IAV
  • Dofinansowanie pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego i/lub kafeterii benefitowej (w tym karty sportowej)
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (do 80% czasu pracy)
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 09:00)
  • Spotkania integracyjne

  • Inżynier Danych

    1 week ago

    Wrocław, Województwo dolnośląskie, Czech Republic Scalo Full time

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Inżyniera Danych, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, implementację i utrzymanie systemów danych w oparciu o platformę Azure. Współpracujesz z zespołem w ramach Software Services, Embedded Services, Data Services i Cloud Services.ObowiązkiProjektowanie i implementacja systemów danych w oparciu o...