Pracovníka výroby

4 weeks ago

Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic PRAGMA personální agentura s.r.o. Full time
Pracovní náplň

Na této pozici budete zodpovědní za výrobu kovových dílů a obsluhu strojů. Vaším cílem bude zajistit kvalitu a efektivitu výrobního procesu.

Požadavky

Pro tuto pozici hledáme spolehlivého a manuálně zručného pracovníka, který je ochoten pracovat v 12hodinových směnách. Praxe v podobné oblasti je výhodou.

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu s možností nástupu ihned. Mzda je stanovena na určitou částku a kromě toho nabízíme příspěvek na ubytování a dojíždění.

  • Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic PRAGMA personální agentura s.r.o. Full time

    Pracovní pozicePracovníka ve výrobě košíků a vozíkůPopis prácePracovníka ve výrobě košíků a vozíků hledáme pro naše výrobní oddělení. Pracovníka bude zajišťovat výrobu košíků a vozíků, včetně jejich úpravy a kontrolu kvality.PožadavkyManuální zručnostPracovníka s manuální zručnostíPracovníka ve výrobě s...

  • Operátor výroby

    4 weeks ago

    Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic ERREKA -PLAST, s.r.o. Full time

    Co hledámeChceme najít spolehlivého a zodpovědného pracovníka, který bude moci zajišťovat výrobu a kontrolu našich produktů.Co budete dělatOdebíráte díly ze vstřikolisu a provádíte jejich vizuální kontrolu.Montujete drobné předměty a balíte je dle balicího předpisu.Provádíte kontrolu výrobků dle předepsané výrobní...

  • Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. Full time

    Popis práceJsme hledáme zkušeného pracovníka ve strojírenské výrobě, který bude zodpovědný za obsluhu výrobních linek, provádění výstupní kontroly a balení a ukládání materiálu. Úkoly a povinnostiObsluha výrobních linek (ohýbání, tvarování, svařování)Provádění výstupní kontrolyBalení a ukládání materiálu,...