Kosmetický poradce

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time
Staň se součástí světové luxusní módní a kosmetické značky

Hledáme ambasadory, kteří budou reprezentovat značku v parfumeriích v Praze a kteří se budou se podílet na prodeji a poradenství v oblasti luxusních kosmetických produktů na pozici Beauty konzultant (m/ž).

Náplň práce:
  • Profesionální a personalizovaný zákaznický servis v oblasti kosmetických produktů
  • Budování dlouhodobého zákaznického vztahu s klientkami
  • Konzultace v oblasti líčení, péče o pleť a parfémů
  • Prodej kosmetických produktů

Na této pozici budete mít příležitost pracovat s širokou škálou luxusních kosmetických produktů a pomáhat klientkám najít to nejlepší řešení pro jejich potřeby. Pokud máte zkušenosti s kosmetikou a máte rádi práci s lidmi, je tato pozice pro vás ideální.

  • Kosmetický poradce

    5 days ago

    Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic RYOR a.s. Full time

    Co hledáme:V našem týmu hledáme kosmetického poradce, který bude moci zákazníky poraden a nabízet jim naše produkty. Hledáme někoho, kdo má rádo práci s lidmi a je ochoten se učit a rozvíjet své dovednosti.Na této pozici budete mít možnost pracovat s kompletním sortimentem našich produktů a pomáhat zákazníkům najít to, co...

    6 days ago

    Nová příležitost v RYOR a.s.Rádi bychom našli nového kolegu/kolegyni, který/žádná bude zaujmout zákazníky naší nové prodejny v OC Centrum Černý Most. Hledáme někoho, kdo bude schopen poskytnout skvělou péči o zákazníky a pracovat v týmu.Co nabízíme:Pracovní dobu krátký a dlouhý týden5 týdnů dovolenéStravenkový...