Konsultant asysty technicznej

7 days ago

Kraków, Lesser Poland, Czech Republic DataConsult Full time
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Konsultanta asysty technicznej, który będzie odpowiedzialny za prace rozwojowe i projektowe u naszych Klientów. W ramach współpracy oferujemy wysoką kulturę w miejscu pracy, opartą na kulturze feedback'u, poszanowanie dla Twojego czasu, pracę bezpośrednio u producenta oprogramowania z realnym wpływem na produkt i rozwiązania, narzędzia i sposoby, które zadbają o Twój kręgosłup oraz kondycję, możliwość dołączenia do ubezpieczenia medycznego, dofinansowanie do zajęć sportowych, wyposażone, indywidualne i komfortowe stanowisko pracy, udział w projektach w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka, wsparcie zespołu w okresie wdrożenia, dostęp do platformy do nauki języków obcych.

Wymagania
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i pracy z Klientem
  • Umiejętność optymalizowania pracy magazynu - tworzenie koncepcji zmian i wprowadzanie ich w życie
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowych u Klientów
  • Umiejętność budowania otwartej i opartej na zaufaniu relacji z Klientami
  • Umiejętność aktywnej współpracy z zespołami programistycznymi i wdrożeniowymi
  • Wiedza o relacyjnych bazach danych oraz języku SQL
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Kraków, Czech Republic DataConsult Full time

    znajomość i rozumienie funkcjonowania procesów magazynowych (preferowane wcześniejsze doświadczenie w logistyce magazynowej) umiejętność optymalizowania pracy magazynu - tworzenie koncepcji zmian i wprowadzanie ich w życie doświadczenie w prowadzeniu projektów i pracy z Klientem analitycznego i technicznego podejścia do bieżących...