Elektromontér - instalátor elektrického zařízení

4 days ago

Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic Elektropráce Spáčil s.r.o. Full time
Popis pozice

Elektropráce Spáčil s.r.o. hledá zkušeného elektromontéra, který bude zodpovědný za instalaci a servis elektrického zařízení, návrh rozmístění elektrického vedení, zapojování el. zařízení do sítě, diagnostiku a odstraňování závad, servis mýtných bran, další elektromontážní práce v oblasti distribučních sítí, trafostanic, veřejného osvětlení.

Požadavky
  • Minimálně střední odborné s výučním listem elektrotechnického směru,
  • Platné osvědčení dle vyhl. č. 50/1978 Sb. - min. §6,
  • Praxi alespoň tři roky v slaboproudých instalacích,
  • Uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (WORD, EXCEL, OUTLOOK),
  • Výhodou bude Vaše schopnost číst projektovou dokumentaci,
  • Dále požadujeme Vaši odpovědnost k práci a ochotu učit se novým věcem, samostatnost, pracovitost, manuální zručnost,
  • Práci přesčas dle potřeby,
  • Řidičský průkaz skupiny B.
Co nabízíme
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr zpočátku na dobu určitou,
  • Zajímavou práci díky rozmanitosti zakázek,
  • Nástupní plat od 30.000,- Kč/měsíc + výkonnostní osobní prémie až 5.000,- Kč/měsíc,
  • Ranní směnu od 7.00 do 15.30 hod.,
  • Jistotu a zázemí ve stabilní ryze české společnosti s dlouholetou tradicí,
  • Samozřejmostí je u nás zaškolení - během zkušební doby a samozřejmě nejen během ní, Vám bude vždy k ruce Váš vedoucí, který Vám ukáže, co a jak u nás funguje, kdy se co dělá a jak, proto je práce vhodná i pro absolventa,
  • Pravidelná odborná školení,
  • Benefity – stravenky, po zapracování dle dohody firemní mobilní telefon.

  • Elektromontér

    3 months ago

    Olomouc, Czech Republic Elektropráce Spáčil s.r.o. Full time

    Již více jak čtvrt století budujeme tradici především v oboru stavebnictví a elektro. Sídlíme v Olomouci, ale realizujeme zakázky v několika krajích ČR, převážně Olomouckém, Moravskoslezském, Jihomoravském a Zlínském.Do svého kolektivu hledáme na pozici elektromontér člověka aktivního, plného energie, s týmovým duchem,...